Noworoczne sprzątanie

Dzień dobry w nowym roku! Mamy nadzieję, że dobrze się dla Was zaczął i że jeszcze pamiętacie o noworocznych postanowieniach. Jeśli jednym z Waszych planów na 2021 rok jest remont, ale przeraża Was sprzątanie po nim – pamiętajcie, że jesteśmy i chętnie pomożemy.

Czyste biurko, czysta pralka...

Sprzątacie Wasze biurka w pracy sami, czy zajmuje się tym firma sprzątająca? Wielu osobom nie przeszkadza chaos na biurku, ale najczęściej w uporządkowanej przestrzeni szybciej i przyjemniej nam się pracuje. Biurko to nie tylko wyposażenie naszego stanowiska pracy, to coś znacznie więcej. Doskonale o tym wiemy, niech zatem w Nowym Roku nasze biurka będą zawsze czyste!

Czyste biurko w Nowym Roku może być częścią planu sprzątania

Aby miło spędzać czas w miejscu pracy przy naszym czystym biurku potrzebujemy już tylko czystego ubrania do kompletu. A to akurat powinna nam zapewnić czysta pralka. Tak, czystość jest wszędzie!

Z brudnej pralki często unosi się nieprzyjemny zapach, a to tylko jeden z objawów jej zaniedbania. Nieczyszczona pralka ma krótszą żywotność i pewnego dnia może nas zaskoczyć… na przykład utworzeniem basenu z łazienki. Nie wspominając już o niedopranych rzeczach. Jak ją zatem wyczyścić? Wystarczy wlać ocet do komory na płyn do prania i włączyć pustą pralkę. Ocet nie tylko usuwa bakterie, ale działa też na kamień. Innym szybkim sposobem jest włączenie pralki z kostkami do zmywarki umieszczonymi w bębnie. Ważne, że działa!

Terminowość a elastyczność

Terminowość czy elastyczność? Co wybierasz? My oferujemy i jedno, i drugie. Zawsze trzymamy się wyznaczonych terminów, ale jeśli zgłosisz nam potrzebę zmiany terminu czy zakresu obowiązków, to dostosujemy się do Twoich potrzeb. Wszystko można z nami sprawnie ustalić.

Pandemia trwa już ponad rok. Mimo tego, że trochę oswoiliśmy się z zaistniałą sytuacją, to nie zapominamy o zasadach bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o jakość usług, poprzeczkę stawiamy sobie bardzo wysoko. Jednym z jej przejawów jest stosowanie najlepszych dostępnych na rynku środków do dezynfekcji. Dzięki nam możecie czuć się w swoich biurach bezpiecznie i komfortowo.