Sprzątanie po remontach i pracach budowlanych - wózek z akcesoriami

Sprzątanie po remontach i pracach budowlanych

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, środkami i urządzeniami, które umożliwiają szybkie i skuteczne wykonanie usługi czyszczenia. Nasza ekipa sprawnie oczyści wszystkie powierzchnie z powstałych podczas prac budowlanych i remontowych zabrudzeń. Uporządkuje cały teren z niepotrzebnych już elementów, np. pozostałości po materiałach budowlanych. Sprawnie doprowadzi wszystkie pomieszczenia do stanu używalności.

profesjonalizm

stosujemy profesjonalne maszyny, specjalistyczne urządzenia oraz odpowiednie środki czyszczące

krótki czas realizacji

zawsze sprząta doświadczona ekipa, pod stałym nadzorem opiekuna kontraktu

bezpieczeństwo

gwarancja w formie ubezpieczenia OC na wysoką kwotę w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remontach i pracach budowlanych. Dobrze wiemy, że remont, czy też budowa to zawsze duże wyzwanie. W ramach usługi doprowadzimy każdy rodzaj powierzonego nam pomieszczenia lub nawet całego budynku do idealnej czystości. Realizowane przez nas prace porządkowe, dedykujemy zarówno klientom biznesowym, jak i osobom prywatnym. Nasze usługi sprzątania świadczymy na terenie Warszawy i okolic oraz większych miast Polski. Zapewniamy usługi na wysokim poziomie i  zachowujemy przy tym konkurencyjne ceny.

Koszty sprzątania po remoncie lub budowie zależą od wielu czynników, dlatego też ustalane są indywidualnie.  Wyliczenie kosztów odbywa się na podstawie szacowanego nakładu prac oraz metrażu powierzchni wymagającej  czyszczenia. Bierzemy pod uwagę takie rzeczy jak (przykładowo) szacowana liczba godzin i łączny metraż sprzątanych pomieszczeń, a także stopień zanieczyszczenia wnętrz. Istotna jest też odległość od klienta, dlatego w cenę może być wliczony koszt dojazdu i przetransportowania niezbędnego sprzętu.

Jak sprzątamy po remontach?

Sprzątanie po pracach budowlanych i remontach wykonujemy sprawnie i rzetelnie, a czas realizacji usługi jest krótki. Nasza wykwalifikowana ekipa zajmująca się sprzątaniem pobudowlanym i poremontowym zawsze dopilnuje, by cała powierzchnia zleconych pomieszczeń została dokładnie oczyszczona.

Skorzystaj z oferty sprawdzonej firmy sprzątającej, która specjalizuje się w tego typu usługach. Zamów usługę sprzątania kontaktując się z nami przez tel. 790 322 448, e-mail bądź formularz zgłoszeniowy.

Przygotowanie do sprzątania na placu budowy